Koženné kabelky dámske

Zoradiť: Značka:

LUXUSNO » Kabelky » Kabelky dámske » Koženné kabelky dámske

Zadaným kritériam nezodpovedá žiadny produkt. Pokúste sa použiť iné kritéria pre hľadanie a filtrovanie.

LUXUSNO » Kabelky » Kabelky dámske » Koženné kabelky dámske

Koženné kabelky dámske

 

Kožené kabelky

Pri slove „kabelka“ sa zrejme väčšine zo žien vybaví kožený model. Kožené kabelky, čo sa týka materiálov hrajú pred ostatnými určite prím. Kožené prevedenie kabeliek nehrá len rolu luxusu ale iste aj pevnosti, trvácnosti a kvality. Kožená kabelka je pojem. Predstavte si kabelky rôznych svetových značiek- určite si vybavíte práve kožené modely s výraznými veľkými či množstvom maličkých symbolov, ktoré zdobia kabelku a dávajú jej tým punc výnimočnosti tej ktorej luxusnej značky. Keď hľadáte kabelku do spoločnosti, kabelku , ktorá by ladila ku krásnemu plášťu či kabátu a vysokým čižmám, po inej ako koženej kabelky zrejme nesiahnete. Alebo svoje obľúbené džínsy doplníte topom a elegantným sakom s vysokými topánkami? Kožená kabelka je k tomuto outfitu určite skvelou voľbou. Kožená kabelka nemusí znamenať len klasickú čiernu. Módni dizajnéri už dávno upustili od jednotného prevedenia a okrem toho, že trh ponúka obrovské množstvo farebných prevedení svoju kabelku nájdete aj v nejakej zo svojich obľúbených kombinácii farieb. Spojenie koža & kabelka sú určite dobrou voľbou ak nie priamo výhrou.

Články - Kabelky

GUESS kabelky

GUESS kabelky

Novonaskladnené kabelky Guess whisler large hobo v 3 farebných kombináciach. Guess kabelka sa vyznačuje svojim jedinečným dizajnom a štýlom. Dámske kabelky značky GUESS sú veľmi populárne a oblúbené. Táto značka sa stala životným štýlom a prestížou. Jej "5" písmen zvýraznených na kabelkách je pýchou nejednej ženy. Momentálne ponúkame viac ako 40modelov kabeliek Guess.

Tommy Hilfiger história

Tommy Hilfiger história

Značku Tommy Hilfiger, vlastní Phillips-Van Heusen Corporation .

Tommy Hilfiger začal s navrhovaním oblečenia už v svojom teenagerskom veku a už onedlho si otvoril sieť malých obchodov, ktoré nazval People´s Places

Tommy Hilfiger sám postrehol nedostatočný výber oblečenia pre pánov a rozhodol sa to zmeniť. Navrhovaním rozsiahlych kolekcií pánskeho oblečenia sa to celé začalo. Práve týmto krokom Tommy Hilfiger získal mnoho ocenení práve v oblasti módneho priemyslu, vrátane prestížnej ceny  "Designer of the Year" vyhlásenej Parsonskou školou dizajnu, a titul "Man of the YEAR" od magazínu GQ .

Prvé pánske kolekcie boli tak úspešné, že Tommy Hilfiger rozšíril svoje návrhy do ďalších kolekcií aj pre ženy a začal navrhovať i detské oblečenie. Takisto navrhol parfémy, topánky, okuliare, kabelky ďalšie doplnky.

V deväťdesiatych rokoch minulého storočia Tommy Hilfiger rozšíril svoje pôsobenie aj iným smerom- začal sa zameriavať na pomoc a podporu vzdelania americkej mládeže.

Ako iné svetoznáme značky ani Tommy Hilfiger nezaostáva, a vo svojich reklamných kampaniach sú tvárami tejto značky známe osobnosti. 

B. CAVALI BILLIONAIRE BORSA GUESS Kabelky HARVEY MILLER - POLO CLUB SPORT KRIZIAPOI LAURA BIAGIOTTI KABELKY RALPH LAUREN ROSSINI SISLEY SOLO SOPRANI KABELKY TOMMY HILFIGER Kabelky
Navrch stránky