Koženné kabelky dámske

Zoradiť: Značka:

LUXUSNO » Kabelky » Kabelky dámske » Koženné kabelky dámske

Zadaným kritériam nezodpovedá žiadny produkt. Pokúste sa použiť iné kritéria pre hľadanie a filtrovanie.

LUXUSNO » Kabelky » Kabelky dámske » Koženné kabelky dámske

Koženné kabelky dámske

 

Kožené kabelky

Pri slove „kabelka“ sa zrejme väčšine zo žien vybaví kožený model. Kožené kabelky, čo sa týka materiálov hrajú pred ostatnými určite prím. Kožené prevedenie kabeliek nehrá len rolu luxusu ale iste aj pevnosti, trvácnosti a kvality. Kožená kabelka je pojem. Predstavte si kabelky rôznych svetových značiek- určite si vybavíte práve kožené modely s výraznými veľkými či množstvom maličkých symbolov, ktoré zdobia kabelku a dávajú jej tým punc výnimočnosti tej ktorej luxusnej značky. Keď hľadáte kabelku do spoločnosti, kabelku , ktorá by ladila ku krásnemu plášťu či kabátu a vysokým čižmám, po inej ako koženej kabelky zrejme nesiahnete. Alebo svoje obľúbené džínsy doplníte topom a elegantným sakom s vysokými topánkami? Kožená kabelka je k tomuto outfitu určite skvelou voľbou. Kožená kabelka nemusí znamenať len klasickú čiernu. Módni dizajnéri už dávno upustili od jednotného prevedenia a okrem toho, že trh ponúka obrovské množstvo farebných prevedení svoju kabelku nájdete aj v nejakej zo svojich obľúbených kombinácii farieb. Spojenie koža & kabelka sú určite dobrou voľbou ak nie priamo výhrou.

Články - Kabelky

GUESS-história

GUESS-história

Spoločnosť GUESS bola založená v roku 1981 bratmi Marciano, ktorí prišli z Francúzska do Kalifornie za naplnením si svojich amerických snov. Európa v nich zanechala inšpiratívny vplyv a svoje inovácie uplatnili najmä v odevnom priemysle. Ich prvé kusy džínsov zmizli z regálov Bloomingdale's obchodného domu za niekoľko hodín. Takto sa začala úspešná dráha značky GUESS.

Víziou bratov Mauriceho a Paula Marciano však bolo vybudovať nové hranice štýlu a dizajnu. 

GUESS už tak prestáva byť len značkou. GUESS sa stáva životným štýlom! GUESS je symbolom mladého, až príťažlivo sexy a najmä dobrodružného života. 

GUESS to sú aj už tri desaťročia kultové a nadčasové reklamné kampane. Možno na začiatku éry GUESS neznáme tváre, dnes slávne modelky a známe osobnosti ako Claudia Schiffer, Carre Otis, Eva Herzigova, Anna Nicole Smith, Laetitia Casta, Carla Bruni, Naomi Campbell a ďalšie len dotvárajú luxus a prestíž značky GUESS. Dnes si GUESS vybudovala svoje stabilné meno a je to celosvetovo uznávaná life-stylová značka s niekoľkými kolekciami módneho oblečenia, kabeliek, hodiniek, šperkov a iných doplnkov, taktiež GUESS priviedla na trh aj parfémy svojej značky. GUESS spolu s 19 zmluvnými partnermi majú 1210 obchodov vo viac ako 80 krajinách sveta.

GUESS kabelky

GUESS kabelky

Novonaskladnené kabelky Guess whisler large hobo v 3 farebných kombináciach. Guess kabelka sa vyznačuje svojim jedinečným dizajnom a štýlom. Dámske kabelky značky GUESS sú veľmi populárne a oblúbené. Táto značka sa stala životným štýlom a prestížou. Jej "5" písmen zvýraznených na kabelkách je pýchou nejednej ženy. Momentálne ponúkame viac ako 40modelov kabeliek Guess.

B. CAVALI BILLIONAIRE BORSA GUESS Kabelky HARVEY MILLER - POLO CLUB SPORT KRIZIAPOI LAURA BIAGIOTTI KABELKY RALPH LAUREN ROSSINI SISLEY SOLO SOPRANI KABELKY TOMMY HILFIGER Kabelky
Navrch stránky