Zoradiť: Značka:

LUXUSNO » Kabelky » Kabelky dámske

LUXUSNO » Kabelky » Kabelky dámske

Kabelky dámske

 

Spoločnosť GUESS bola založená v roku 1981 bratmi Marciano, ktorí prišli z Francúzska do Kalifornie za naplnením si svojich amerických snov. Európa v nich zanechala inšpiratívny vplyv a svoje inovácie uplatnili najmä v odevnom priemysle. Ich prvé kusy džínsov zmizli z regálov Bloomingdale's obchodného domu za niekoľko hodín. Takto sa začala úspešná dráha značky GUESS.

Víziou bratov Mauriceho a Paula Marciano však bolo vybudovať nové hranice štýlu a dizajnu. 

GUESS už tak prestáva byť len značkouGUESS sa stáva životným štýlomGUESS je symbolom mladého, až príťažlivo sexy a najmä dobrodružného života. 

GUESS to sú aj už tri desaťročia kultové a nadčasové reklamné kampane. Možno na začiatku éry GUESS neznáme tváre, dnes slávne modelky a známe osobnosti ako Claudia Schiffer, Carre Otis, Eva Herzigova, Anna Nicole Smith, Laetitia Casta, Carla Bruni, Naomi Campbell a ďalšie len dotvárajú luxus a prestíž značky GUESS. Dnes si GUESS vybudovala svoje stabilné meno a je to celosvetovo uznávaná life-stylová značka s niekoľkými kolekciami módneho oblečenia, kabeliek, hodiniek, šperkov a iných doplnkov, taktiež GUESS priviedla na trh aj parfémy svojej značkyGUESS spolu s 19 zmluvnými partnermi majú 1210 obchodov vo viac ako 80 krajinách sveta.

Články - Kabelky

GUESS-história

GUESS-história

Spoločnosť GUESS bola založená v roku 1981 bratmi Marciano, ktorí prišli z Francúzska do Kalifornie za naplnením si svojich amerických snov. Európa v nich zanechala inšpiratívny vplyv a svoje inovácie uplatnili najmä v odevnom priemysle. Ich prvé kusy džínsov zmizli z regálov Bloomingdale's obchodného domu za niekoľko hodín. Takto sa začala úspešná dráha značky GUESS.

Víziou bratov Mauriceho a Paula Marciano však bolo vybudovať nové hranice štýlu a dizajnu. 

GUESS už tak prestáva byť len značkou. GUESS sa stáva životným štýlom! GUESS je symbolom mladého, až príťažlivo sexy a najmä dobrodružného života. 

GUESS to sú aj už tri desaťročia kultové a nadčasové reklamné kampane. Možno na začiatku éry GUESS neznáme tváre, dnes slávne modelky a známe osobnosti ako Claudia Schiffer, Carre Otis, Eva Herzigova, Anna Nicole Smith, Laetitia Casta, Carla Bruni, Naomi Campbell a ďalšie len dotvárajú luxus a prestíž značky GUESS. Dnes si GUESS vybudovala svoje stabilné meno a je to celosvetovo uznávaná life-stylová značka s niekoľkými kolekciami módneho oblečenia, kabeliek, hodiniek, šperkov a iných doplnkov, taktiež GUESS priviedla na trh aj parfémy svojej značky. GUESS spolu s 19 zmluvnými partnermi majú 1210 obchodov vo viac ako 80 krajinách sveta.

GUESS kabelky

GUESS kabelky

Novonaskladnené kabelky Guess whisler large hobo v 3 farebných kombináciach. Guess kabelka sa vyznačuje svojim jedinečným dizajnom a štýlom. Dámske kabelky značky GUESS sú veľmi populárne a oblúbené. Táto značka sa stala životným štýlom a prestížou. Jej "5" písmen zvýraznených na kabelkách je pýchou nejednej ženy. Momentálne ponúkame viac ako 40modelov kabeliek Guess.

B. CAVALI BILLIONAIRE BORSA GUESS Kabelky HARVEY MILLER - POLO CLUB SPORT KRIZIAPOI LAURA BIAGIOTTI KABELKY RALPH LAUREN ROSSINI SISLEY SOLO SOPRANI KABELKY TOMMY HILFIGER Kabelky
Navrch stránky