Zoradiť: Značka:

LUXUSNO » Kabelky » Kabelky dámske

LUXUSNO » Kabelky » Kabelky dámske

Kabelky dámske

 

Spoločnosť GUESS bola založená v roku 1981 bratmi Marciano, ktorí prišli z Francúzska do Kalifornie za naplnením si svojich amerických snov. Európa v nich zanechala inšpiratívny vplyv a svoje inovácie uplatnili najmä v odevnom priemysle. Ich prvé kusy džínsov zmizli z regálov Bloomingdale's obchodného domu za niekoľko hodín. Takto sa začala úspešná dráha značky GUESS.

Víziou bratov Mauriceho a Paula Marciano však bolo vybudovať nové hranice štýlu a dizajnu. 

GUESS už tak prestáva byť len značkouGUESS sa stáva životným štýlomGUESS je symbolom mladého, až príťažlivo sexy a najmä dobrodružného života. 

GUESS to sú aj už tri desaťročia kultové a nadčasové reklamné kampane. Možno na začiatku éry GUESS neznáme tváre, dnes slávne modelky a známe osobnosti ako Claudia Schiffer, Carre Otis, Eva Herzigova, Anna Nicole Smith, Laetitia Casta, Carla Bruni, Naomi Campbell a ďalšie len dotvárajú luxus a prestíž značky GUESS. Dnes si GUESS vybudovala svoje stabilné meno a je to celosvetovo uznávaná life-stylová značka s niekoľkými kolekciami módneho oblečenia, kabeliek, hodiniek, šperkov a iných doplnkov, taktiež GUESS priviedla na trh aj parfémy svojej značkyGUESS spolu s 19 zmluvnými partnermi majú 1210 obchodov vo viac ako 80 krajinách sveta.

Články - Kabelky

Tommy Hilfiger história

Tommy Hilfiger história

Značku Tommy Hilfiger, vlastní Phillips-Van Heusen Corporation .

Tommy Hilfiger začal s navrhovaním oblečenia už v svojom teenagerskom veku a už onedlho si otvoril sieť malých obchodov, ktoré nazval People´s Places

Tommy Hilfiger sám postrehol nedostatočný výber oblečenia pre pánov a rozhodol sa to zmeniť. Navrhovaním rozsiahlych kolekcií pánskeho oblečenia sa to celé začalo. Práve týmto krokom Tommy Hilfiger získal mnoho ocenení práve v oblasti módneho priemyslu, vrátane prestížnej ceny  "Designer of the Year" vyhlásenej Parsonskou školou dizajnu, a titul "Man of the YEAR" od magazínu GQ .

Prvé pánske kolekcie boli tak úspešné, že Tommy Hilfiger rozšíril svoje návrhy do ďalších kolekcií aj pre ženy a začal navrhovať i detské oblečenie. Takisto navrhol parfémy, topánky, okuliare, kabelky ďalšie doplnky.

V deväťdesiatych rokoch minulého storočia Tommy Hilfiger rozšíril svoje pôsobenie aj iným smerom- začal sa zameriavať na pomoc a podporu vzdelania americkej mládeže.

Ako iné svetoznáme značky ani Tommy Hilfiger nezaostáva, a vo svojich reklamných kampaniach sú tvárami tejto značky známe osobnosti. 

GUESS-história

GUESS-história

Spoločnosť GUESS bola založená v roku 1981 bratmi Marciano, ktorí prišli z Francúzska do Kalifornie za naplnením si svojich amerických snov. Európa v nich zanechala inšpiratívny vplyv a svoje inovácie uplatnili najmä v odevnom priemysle. Ich prvé kusy džínsov zmizli z regálov Bloomingdale's obchodného domu za niekoľko hodín. Takto sa začala úspešná dráha značky GUESS.

Víziou bratov Mauriceho a Paula Marciano však bolo vybudovať nové hranice štýlu a dizajnu. 

GUESS už tak prestáva byť len značkou. GUESS sa stáva životným štýlom! GUESS je symbolom mladého, až príťažlivo sexy a najmä dobrodružného života. 

GUESS to sú aj už tri desaťročia kultové a nadčasové reklamné kampane. Možno na začiatku éry GUESS neznáme tváre, dnes slávne modelky a známe osobnosti ako Claudia Schiffer, Carre Otis, Eva Herzigova, Anna Nicole Smith, Laetitia Casta, Carla Bruni, Naomi Campbell a ďalšie len dotvárajú luxus a prestíž značky GUESS. Dnes si GUESS vybudovala svoje stabilné meno a je to celosvetovo uznávaná life-stylová značka s niekoľkými kolekciami módneho oblečenia, kabeliek, hodiniek, šperkov a iných doplnkov, taktiež GUESS priviedla na trh aj parfémy svojej značky. GUESS spolu s 19 zmluvnými partnermi majú 1210 obchodov vo viac ako 80 krajinách sveta.

B. CAVALI BILLIONAIRE BORSA GUESS Kabelky HARVEY MILLER - POLO CLUB SPORT KRIZIAPOI LAURA BIAGIOTTI KABELKY RALPH LAUREN ROSSINI SISLEY SOLO SOPRANI KABELKY TOMMY HILFIGER Kabelky
Navrch stránky